Forum w Krotoszynie

Bardzo lubimy inspirować innych, a w takich spotkaniach zawsze chętnie uczestniczymy. Podczas Regionalnego Forum Centrum Usług Społecznych Województwa Wielkopolskiego, które odbyło się w Krotoszynie, staraliśmy się przekonać obecnych, że walking futbol to innowacja społeczna, którą warto się zainteresować i którą bez większych inwestycji można zacząć wcielać w życie praktycznie od zaraz.

Sądząc po żywiołowych reakcjach uczestników warsztatów i konstruktywnej dyskusji po zakończeniu prawie dwugodzinnych zajęć, wydaje się, że trafiliśmy na podatny grunt. Ciekawe pomysły sypały się jak z rogu obfitości. Jak zawsze nie brakowało uśmiechu i pozytywnej energii, która aż promieniowała zwłaszcza podczas zajęć praktycznych. Teraz trzymamy kciuki, aby wszystkie inicjatywy jak najszybciej wcielić w życie.

Chodzimy za piłką, chodź z nami…

 

PARTNERZY