W Zgierzu po raz czwarty

Już po raz czwarty odbył się Turniej Piłki Chodzonej (18.04), rozgrywany na sztucznej trawie, w hali pneumatycznej w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2.

W tym roku na starcie stanęło siedemnaście drużyn z całej Polski. Dziesięć drużyn rywalizowało w kategorii panów i siedem w kategorii pań.

Najlepsza trójka wśród panów 50+

1. Cedepe Klaatu

2. Dzielne Zuchy Lutomiersk

3. Walking Futbol Charzykowy

Najlepsza trójka wśród pań 40+

1. Jeże Zgierz

2. KS Kontra

3. Kadra 40+

Gratulacje dla wszystkich zespołów, które wzięły udział w turnieju i dla organizatorów za sprawne przeprowadzenie zawodów.

PARTNERZY