Już po raz czwarty odbył się Turniej Piłki Chodzonej (18.04), rozgrywany na sztucznej trawie, w hali pneumatycznej w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2.
W tym roku na starcie stanęło siedemnaście drużyn z całej Polski. Dziesięć drużyn rywalizowało w kategorii panów i siedem w kategorii pań.
Najlepsza trójka wśród panów 50+

1. Cedepe Klaatu
2. Dzielne Zuchy Lutomiersk
3. Walking Futbol Charzykowy
Najlepsza trójka wśród pań 40+

1. Jeże Zgierz
2. KS Kontra
3. Kadra 40+
Gratulacje dla wszystkich zespołów, które wzięły udział w turnieju i dla organizatorów za sprawne przeprowadzenie zawodów.
