Sezon 2024 rozpoczęty w Zgierzu

Sezon turniejów walking futbolu w Polsce rozpoczął się 24. marca 2024 w Zgierzu.  To była już druga edycja halowych zawodów w piłce chodzonej, organizowanych przez Stowarzyszenie Jeże Zgierz.

W zawodach wzięło udział 11 drużyn z całej Polski (6 panów 50+ i 5 pań 40+). Wielkie brawa dla organizatorów. To właśnie im przyznaliśmy Puchar Fair Play, bo każdego z uczestników od początku do końca zawodów obdarowywali uśmiechem, życzliwością i pozytywną energią. W przerwach między meczami uczestnicy mogli podziwiać  występy cheerleaderek 60+ i trzeba przyznać, że był to fantastyczny pomysł, bo tańczące panie swą energią oczarowały wszystkich zgromadzonych w hali.  Serwowany podczas całego dnia catering, też był na najwyższym poziomie.
Rywalizacja na parkiecie była bardzo zacięta i do ostatnich meczów ważyły się losy zwycięstwa zarówno u pań jak i u panów. Gratulacje dla wszystkich uczestniczących zespołów, a szczególnie dla zwycięzców: Team Aleksandrów w kategorii panów 50+ i Jeży Zgierz w kategorii pań 40+.

PARTNERZY